جراحی بینی فانتزی

عمل جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یکی از انواع فرم های بینی بعد از جراحی می باشد که از طرفداران زیادی در میان خانم ها برخوردارمی باشد. از ویژگی های بارز این فرم می توان به کوچک شدن زیاد سایز بینی، وجود قوس روی پل بینی و سربالا شدن نوک بینی اشاره کرد که این تغییرات در نهایت به بینی افراد ظاهری عروسکی و ظریف می بخشد.

 

جراحی بینی فانتزی

 

اهمیت حفظ سلامت عملکرد تنفسی در جراحی بینی فانتزی

حفظ عملکرد صحیح تنفس افراد، اولویت تمامی جراحان بینی حاذق در هنگام انجام این عمل زیبایی می باشد.

به دلیل اینکه با انجام جراحی بینی فانتزی سایز بینی کاهش بیشتری نسبت به جراحی بینی طبیعی خواهد داشت لذا احتمال بروز مشکل در عملکرد تنفسی با انجام آن بیشتر می باشد. به همین دلیل افرادی که قصد جراحی بینی خود به فرم فانتزی را دارند می بایست در انتخاب جراح بینی دقت بسیار زیادی را صرف نمایند، زیرا چنانچه پزشک از تجربه و مهارت لازم در عمل بینی فانتزی برخودار نباشد تنفس فرد آسیب خواهد دید.

قوانین، محدودیت ها و اصول خاصی برای کوچک کردن بینی وجود دارد؛ در حین جراحی، ساختار بینی باید تقویت شده و از استحکام ساختمان آن به هیچ عنوان کم نشود.

جراحی بینی گوشتی به فرم فانتزی !

افرادی که خواستار جراحی بینی به فرم فانتزی هستند باید بر این موضوع واقف باشند که همه بینی ها را نمی توان به این فرم جراحی کرد. تنها بینی هایی قابل جراحی به فرم فانتزی هستند که:

  • پوست آن ها خیلی ضخیم نباشد.
  • ساختار غضروفی-استخوانی بینی مستحکم باشد.
  • میزان بافت های چربی زیر پوستی کم باشد.

بینی های گوشتی را به دلیل نداشتن هیچ یک از ویژگی های فوق نمی توان به فرم فانتزی جراحی کرد.

بنابراین در صورت داشتن بینی گوشتی از جراح خود توقعات نامعقول نداشته باشید زیرا همانطور که گفتیم این امر به دلیل ویژگی های ساختاری بینی گوشتی امکان پذیر نبوده و هیچ ارتباطی به تبحر جراح ندارد.​

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر
Visit Us On Instagram